Příběh #chcisipamatovat

Příběh / rubrika “o nás” jak ho vystihnout a docílit, abychom ho dočetli až do konce?

To je za mě jeden z nejtěžších úkolů na webu obecně. Každý z nás chce něco málo vědět o tom od koho nakupuje, čemu produkty slouží a jak zrovna my je můžeme využít. Jednoduše a prostě musí v nás vzbudit důvěru, jinak odejdeme z eshopu a košík zůstane opuštěný. 

 

Ale zpět k příběhu “o nás” možná spíše “o mně”IMG-20220630-WA0022 (1)

 

Už od školních let byl papír můj bližší kamarád než obrazovka počítače. Vše jsem si poctivě tiskla, barevně zaznačovala, dopisovala poznámky na okraj papíru a tohle mi zůstalo doteď. I když jsem také podlehla moderní době, sociálním sítím, kam sdílím to, co chci aby ostatní viděli, ale zároveň mi zůstalo i zapisování, vyvolávání fotek a následně zakládání do fotoalb. S věkem však přibyla i míra praktičnosti, hledání způsobů, jak si něco zjednodušit a to je i případ vzniku Offline Kroniky. 

 

Díky covidové době jsem začala více cestovat,vyhledávat místa, která nejsou příliš známá a především trávit více času se svými kamarády. Úplný počátek toho byl, když jsem se rozhodla seznámit všechny holky okolo sebe a uspořádat si narozeninovou oslavu, kdy jsme hned ráno vyrazily všechny na naši oblíbenou Javořinu a později večer poseděly u mě doma. Pak se rozjela éra výletů a společného času. Hledala jsem místo, kam si založím pohlednice, turistické známky, napíšu hlášku dne a následně dodám fotky. Bohužel nic, co na internetu již existovalo nesplňovalo moji představu. A tak jsem se vrhla do vymýšlení a nákresů budoucí Offline Kroniky. 

Přes instagram, pomocí různých hastagů, jsem si začala hledat grafičku, se kterou budeme naladěné na stejnou vlnu a spolupráce bude radost. Podařilo se! Je sice 300 km, ale máme společné zájmy a troufám si říct, že jsme dost podobná krevní skupina. Společně se nám podařilo doladit stránky Kroniky, tak že jsme obě byly spokojené. Abych zjistila jaké budou ohlasy a zda vůbec o něco takového bude zájem, rozhodla jsem se holky a rodinu obdarovat na Vánoce. Nechala jsem vytisknout listy, objednala bloky, nálepky a prvních 15 Kronik bylo na světě a s ní i nervozita, očekávání, strach! Wow…ty slova dojmů, chvály a podpory jako bych to vše právě teď prožívala znovu. No a jak se říká: “slovo dalo slovo” začala jsem řešit vznik firmy vše potřebné okolo a 24. 2. 2022 spustila eshop pod hlavičkou firmy Chci si pamatovat s.r.o. 

DSC_7883 (1)

Stále stojím na startovní čáře a čekám jaký bude celý závod, čekám co vše mi to přinese a jaké budou výsledky. Jsou dny, kdy věřím na 100%, ale pak jsou i dny kdy si říkám, zda mi to celé stojí za to.             A víte co? … vždy dojdu k závěru, že to ten smysl má. 

A tohle všechno jsou právě chvíle, okamžiky, pocity, které #chcisipamatovat    

V roce 2023 se moje nabídka rozrůstá o nedatované plánovače: roční, měsíční a týdenní a to jen díky mé organizovanosti, mít vše poznačené a ještě ideálně, když to není jen obyčejný papír 😁. Právě proto jsou všechny plánovače barevně rozvrhnuty dle ročního období, aby nás rychle neomrzely 🙈. 

Koncem roku ještě stíhám vytisknout trhací bločky - pomocníky / úkolníčky 🤩 bez kterých se můj všední den už neobejde! 

A co přinese rok 2024 za novinky? To je zatím tajné, ale bude to (věřím) VELKÉ. 

 

 

 

Přeji krásný den a nezapomeňte: jsou místa a okamžiky, které #chcisispamatovat